POWRÓT ARGONIXA

SERVER NEVER WINTER NIGHT POWRÓT ARGONIXA


#1 2009-06-24 17:28:17

Canavan

Goblin Szaman

Zarejestrowany: 2009-06-22
Posty: 10
Punktów :   

Coś od mnie :)

Kupcy, rycerze, mieszczanie...itp powinni mieć nieśmiertelność bo przypadkowa osoba może wszystkich wybić co do jednego, wystarczy tyko większy poziom.

Oczywiście NPC nie powinni się na wzajem zabijać...wchodzę do miasta by coś kupić a tam kupcy bija się z rycerzami xD


Jeszcze dodam, że trochę zawyżone są cenny jednostek do kupienia...dajmy na to...zamek kosztuje 700k, jeżeli chcę sobie kupić najtańsza jednostkę do obrony np 5 rycerzy muszę zapłacić za jednego 200k ( wychodzi na to, że zapłacę więcej niż za sam zamek ) Mogłoby być tak, że najsłabsza jednostka jest za 50tys.  i armia nie może przekraczać 15 ludzi.

Ograniczenie poziomu na budowle też wydaje mi się bezsensu dopóki za questy nie będziemy dostawać doświadczenie, moby powinny być stałem a nie, że pojawiają się gdy MG robi restart serwera. Oczywiście powinny być tez potworki do expienia (nie mówię 24 godziny na dobę tylko taki limit, że przynajmniej godzine dziennie można pójść w tamto miejsce i nawalać ) Cenny budowli są spoko


To na tyle
Odpuściłem sobie historyjkę postaci xD

Ostatnio edytowany przez Canavan (2009-06-24 17:33:36)


Coś się kończy, coś się zaczyna...

Offline

 

#2 2009-06-25 18:27:42

Porwa

Moderator

832683
Zarejestrowany: 2009-05-30
Posty: 36
Punktów :   

Re: Coś od mnie :)

Brrrr. Nie może byćograniczeń! Dlaczego? Bo wtedy wszyscy po dłuższym czasie byli by równi. A ma być jakiś pod którym uginają się wszyscy .  Ceny sądze że są dobre. Bo tu wyklucza jedno, drugie. Jak byłyby tańsze to nie było by miejsca w zamku na wszystkich. A 5 żołnieży dostajesz na start.


(To kup sobie bastion to za 5 rycerzy zapłacisz mniej )

Ostatnio edytowany przez Porwa (2009-06-25 18:29:02)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.samstudchemul.pun.pl www.demonsovchaos.pun.pl www.lineage2noobs.pun.pl www.shinobizkonohy.pun.pl www.0net.pun.pl