POWRÓT ARGONIXA

SERVER NEVER WINTER NIGHT POWRÓT ARGONIXA

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-06-06 11:20:07

Porwa

Moderator

832683
Zarejestrowany: 2009-05-30
Posty: 36
Punktów :   

Opis

Zamieszczajcie tutaj swoje pomysły do serwera.

Offline

 

#2 2009-06-22 10:31:53

Asu

Gobiln

Zarejestrowany: 2009-06-22
Posty: 4
Punktów :   

Re: Opis

Ohayo !
hm.. co to powiedzieć serverka jeszcze całego nie zwiedziłam ale zapowiada się całkiem ciekawie.. ale jak zawsze mam kilka pomysłów..
- widziałam mod hm.. z pingwinkami u których można ulepszać przedmioty tak że nie było by potrzeby wyłączania severa żeby stworzyć nowe przedmioty.. albo udostępnić graczom np: ulepszenie sobie przedmiotu.. tak że każdy by miał swój indywidualny przedmiot jak i w nazwie bo takową można zmienić jak i we właściwościach..
- nie wiem czy jest.. ale Gemowie powinni mieć swoją boską siedzibę skoro ma to być gra fabularna..
- dodanie sklepu z barwnikami.. i innych sklepów z większa gamą przedmiotów do wyboru..
- częste sesje fabularne.. czasem zabawne.. czasem dramatyczne..
- możliwość kupienia przez graczy swojego własnego domku..
- np: za zebranie różnych przedmiotów dostało by się od mistrza gry jakiś wartościowy lub magiczny przedmiot.. lub.. za zebranie np: 4 ksiąg dostało by się jedno z właściwością magicznego pocisku do użycia 4 razy..
- wprowadzić koniki.. ^^ transport musi być ^^

na razie to tyle.. pozwiedzam większy teren i napewno coś jeszcze dopisze.. ^^


~~~~
Zaklęta w płatkach róż..

Offline

 

#3 2009-06-22 10:56:10

Porwa

Moderator

832683
Zarejestrowany: 2009-05-30
Posty: 36
Punktów :   

Re: Opis

Barwniki. No ich raczej nie będzie ale jeszcze zobacze. A tak na marginesie rób nowe wątki. Konie lagują serwer ale będą. Domek kupić można tak samo za zebranie 9 klejnowtów będzie artefakt, zapomniałem a tym wszystkim napisać.

Offline

 

#4 2009-06-22 11:01:06

Asu

Gobiln

Zarejestrowany: 2009-06-22
Posty: 4
Punktów :   

Re: Opis

barwniki sa bodajże w CEP 2.0 akurat mam wgrany.. i na niektórych serverkach i modułach są..
właśnie przeglądam modułu i szukam tego z ulepszaniem itemków ale coś kiepsko mi idzie.. xD
wiem że były dwa pingwinki w lodowym miejscu..

mam taki pomysł że można by skorzystać ze sklepikarzy z halli zaawansowanego treningu.. jeśli nie chce się Adminom bawić we własnych sklepikarzy
następnie mogła by postać ogromna mapa z twierdzą i dość pokaźnym terenem wokół niej dla eventów z podbijanie czy też obroną twierdzy..
fajnie też by było jak by bardziej zaawansowani gracze mogli sami budować sobie domy.. gildie.. i inne takie..

Ostatnio edytowany przez Asu (2009-06-23 15:56:10)


~~~~
Zaklęta w płatkach róż..

Offline

 

#5 2009-06-23 16:10:29

Porwa

Moderator

832683
Zarejestrowany: 2009-05-30
Posty: 36
Punktów :   

Re: Opis

Tak na 2 i 3 mma odpowiedź. Jest tryb "obrony fortu"! Tylko narazie wciąż dopracowywany. O budowaniu domów mówiłem już Celevanowi. Ale na to trzeba by mieć w pełni dobry plan

Offline

 

#6 2009-06-23 19:30:51

Canavan

Goblin Szaman

Zarejestrowany: 2009-06-22
Posty: 10
Punktów :   

Re: Opis

Jeżeli chodzi o mój pomysł .... wytwarzanie sobie samemu np. broni, zbroi. polega to na tym, że zdobywa się surowiec ( uderza się w bryłę i czym większa siła tym więcej wypada np. żelaza), no i przez takie wytwarzanie wbijamy sobie poziom rzemieślniczy i możemy robić coraz lepsze przedmioty. Tak samo może być jeszcze krawiec, że wytwarza się pelerynki, buty zbierając wełnę, zabić zwierzęta a później grabić ich skórę by nadawała się na jakieś ubranie. Coś podobnego widziałem kiedyś na serwerze ale nie pamiętam którym


Coś się kończy, coś się zaczyna...

Offline

 

#7 2009-06-23 20:49:02

Porwa

Moderator

832683
Zarejestrowany: 2009-05-30
Posty: 36
Punktów :   

Re: Opis

Pisałem zakładać nowe wątki! wszystko zostanie usunięte! A pomysł jest dobry ale nie da się zrobic że rośnie ci poziom rzemieślniczy a na robienie zbroi trzeba miecz skrypty

Offline

 

#8 2009-06-23 22:15:05

Canavan

Goblin Szaman

Zarejestrowany: 2009-06-22
Posty: 10
Punktów :   

Re: Opis

chodzi o to , ze czym więcej wytwarzasz tym masz większy poziom np. chcesz zrobić jakieś buty musisz mieć 5 lvl krawiectwa


Coś się kończy, coś się zaczyna...

Offline

 

#9 2009-06-24 08:55:58

Porwa

Moderator

832683
Zarejestrowany: 2009-05-30
Posty: 36
Punktów :   

Re: Opis

Ale nie da sie zrobić krawiectwa. Jak chcesz to zrobić niby? I robiły by się koksy jak by kto miał np 20 lvl no ale ok jak mi powiesz jak to zrobić dodam na próbe.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.4funmt2.pun.pl www.parkyellowstone.pun.pl www.zmierzch-twilight.pun.pl www.zwdomowe.pun.pl www.shaolin-silkroad.pun.pl